beBee background
Professionals
>
Bellingen
Mey-Lin Mus

Mey-Lin Mus

Bachelor in Mul­ti­me­dia & Cre­atieve Technologie

Marketing / Reclame / Public Relations

Bellingen, Provincie Vlaams-Brabant

Sociaal


Over Mey-Lin Mus:

Mijn naam is Mey-Lin Mus en ik ben recent afgestudeerd in Multimedia en Creatieve Technologie aan de Erasmushogeschool Brussel. 

Tijdens mijn studie heb ik me gespecialiseerd in de creatie van interactieve multimedia-producten, waarbij ik leerde experimenteren met innovatieve technologieën. Deze praktijkgerichte opleiding heeft me de vaardigheden bijgebracht om een perfecte balans te vinden tussen design en development, met als doel het maken van geavanceerde multimediatoepassingen zoals mobile apps, websites en motion graphics.

Ik heb uitgebreid gebruik gemaakt van de Adobe Creative Suite, waaronder After Effects, Photoshop, Illustrator en Premiere Pro, etc. Deze softwares beheers ik uitstekend. Daarnaast heb ik ook een goede kennis van HTML en CSS verworven, wat me in staat stelt om zowel het design als de technische aspecten van webontwikkeling te ondersteunen.

Tijdens mijn stage als Digital Marketing Executive bij Sarawak Belux was ik verantwoordelijk voor het ontwerpen van marketingmateriaal, het monteren en animeren van videoprojecten en het creëren van content voor sociale media. Deze ervaring heeft mijn vaardigheden op het gebied van digitale marketing en multimedia productie aanzienlijk verbeterd, en ik heb geleerd hoe ik de laatste technologieën en creatieve strategieën kan inzetten om doelgerichte en effectieve marketingcampagnes te realiseren.

Hoewel mijn professionele werkervaring momenteel beperkt is tot mijn stage, ben ik ervan overtuigd dat mijn passie voor multimedia, mijn gedrevenheid en mijn creatieve visie mij tot een waardevolle aanvulling op uw team maken. Ik ben altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen en mogelijkheden om mijn vaardigheden verder te ontwikkelen en mijn kennis te vergroten. Mijn opleiding en ervaring stellen mij in staat om innovatieve oplossingen te bieden die design en technologie naadloos integreren.

Ervaring

Mijn professionele ervaring is momenteel beperkt tot mijn studie en stage. Tijdens mijn opleiding en stage heb ik echter veel geleerd en waardevolle vaardigheden opgedaan in multimedia, design en development.

Opleiding

Recent afgestudeerd in Multimedia en Creatieve Technologie aan de Erasmushogeschool Brussel. Tijdens mijn studie heb ik me gespecialiseerd in interactieve multimedia en de combinatie van design en development. Ik heb een goede kennis van Adobe Creative Suite (zoals After Effects, Photoshop en Premiere Pro) en ben bekend met HTML en CSS. Tijdens mijn stage als Digital Marketing Executive bij Sarawak Belux heb ik waardevolle ervaring opgedaan in het creëren van marketingmateriaal, het monteren van video's en het ontwikkelen van sociale media content. Met mijn creativiteit, technische vaardigheden en passie voor multimedia ben ik klaar om innovatieve oplossingen te bieden.

Professionals uit dezelfde Marketing / Reclame / Public Relations-sector als Mey-Lin Mus

Professionals uit verschillende sectoren in de buurt van Bellingen, Provincie Vlaams-Brabant

Andere gebruikers die Mey-Lin