CNC operator - Roeselare, Belgium, België - Accent Jobs Romania

    Default job background
    TEMPORARY
    Beschrijving

    Despre companie

    Clientul nostru, o companie de familie din industria de prelucrare a metalelor, oferă o gamă largă de soluții și servicii. Se ocupă de construcții și structuri mari și mici, gestionând serii de producție de dimensiuni mici și mijlocii, toate adaptate nevoilor clienților.

    Descrierea postului:
    Că operator CNC pe mașînă de îndoit, ai următorul pachet de sarcini:

    - Primești planul tehnic și setezi mașina conform instrucțiunilor
    - Ești responsabil pentru programarea băncii de îndoit CNC
    - Realizezi piese unice și/sau serii mici
    - Execuți controlul de calității

    Descrierea profilului:
    Descoperă mai jos dacă te potrivești cu descrierea profilului:

    - Ai experiență în programarea mașinilor de îndoire CNC LVD și/sau Trumpf.
    - Poți citi bine un plan tehnic.
    - Ai ochi ageri pentru calitate.

    Beneficii

    • Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta

    • Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

    • Al 13-lea salariu

    • Bani de vacanță

    • Asigurare medicală

    • Zile legale libere plătite

    • Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.