Vacatures
Gent

    Kierowca wózka widł czołowe ; BELGIA; 16,85 b/h - Ghent, België - InterKadra Sp. z o.o.

    InterKadra Sp. z o.o.
    Default job background
    Beschrijving

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

    Obecnie dla naszego Klienta- globalnego operatora logistycznego posiadającego powierzchnie magazynowe w 160 lokalizacjach na całym świecie- poszukujemy osób zainteresowanych pracą w BELGII- Gent na stanowisku:

    OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO dla kobiet i mężczyzn

    Kierowca wózka widł czołowe ; BELGIA; 16,85 € b/h +dodatki

    Numer referencyjny: OWW/2306/KAT

    Miejsce pracy: Gandawa

    TWOJE ZADANIA:

    • Rozładunek i załadunek przyczep.
    • Odbieranie palet za pomocą ręcznego skanera.
    • Przenoszenie pełnych palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej.

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Znajomość j. angielskiego na poziomie A2/B1.
    • Doświadczenie na wózkach widłowych czołowych+ długie widły ponad 2,60 m.
    • Chęć pracy dodatkowo na magazynie.

    NIE WYMAGAMY WAŻNYCH UPRAWNIEŃ UDT

    NASZA OFERTA:

    • Stawka: 15,68€ b/H, wynagrodzenie wypłacane w €.
    • Dodatek zmianowy 7,5 % do stawki godzinowej.
    • Ekwiwalent żywieniowy 5,41 € dziennie.
    • Dodatki transportowe.
    • Zagwarantowane zakwaterowanie w pełni wyposażone.
    • Zatrudnienie na pełny etat min. 152 godziny/miesięcznie.
    • Dodatkowe ubezpieczenie.
    • Pomoc przy organizacji wyjazdu i opieka biura przez cały okres trwania kontraktu.
    • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
    • Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.
    • Po przepracowaniu 2 miesięcy możliwość zdobycia premii wypłacanej przez Urząd belgijski.