Machine operator - Kortrijk, Belgium, België - Accent Jobs Romania

    Default job background
    TEMPORARY
    Beschrijving

    Îți place să lucrezi cu oamenii, dar în același timp preferi și tehnologia? Suntem în căutarea unui operator mașini printare pentru o companie din Belgia. Este o tipografie renumită cu activitate comercială.

    Descrierea postului
    Tipărirea clasică a materialelor de publicitate cu ajutorul mașinilor de printare: broșuri, pliante, cataloage, mape etc.;
    Comunicarea prietenoasă cu clientela companiei;
    Setarea mașinăriilor.
    Raportarea errorilor

    Candidatul ideal
    Să cunoască la nivel conversațional limba engleză;
    Experiență cu mașinăriile de printare;
    Dispus la modalitatea de a lucra în schimburi.

    Beneficii
    Salariu în funcție de experiența ta cu posibilitatea de creștere în timp;
    Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de 150€;
    Tichete de masă;
    Al 13-lea salariu;
    Bani de vacanță;
    Asigurare medicală;
    Zile legale libere plătite;
    Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.