Electromechanic - Ghent, Belgium, België - Accent Jobs Romania

    Default job background
    TEMPORARY
    Beschrijving

    Suntem în căutare de electromecanici pricepuți pentru companiile colaboratoare din Belgia.

    Descrierea postului
    Înlocuirea și/sau repararea circuitelor electrice, echipamente sau instalații
    Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor constatate la instalațiile electrice, utilaje sau aparate
    Efectuarea lucrărilor de întreținere pentru instalațiile, utilajele sau aparatele electrice
    Verificarea circuitelor electrice
    Executarea diverselor lucrări de natură mecanică pentru echipamentele electrice (repară cutii de legătură, sisteme de blocare, reţele de impământare).
    Experiență pe parte mecanică, pneumatică, hidraulică (înlocuire sau reparare motoare electrice, valve, electro-valve, pompe, compresoare, cilindrii, pistoane etc.)
    Citirea planurilor tehnice și asigurarea funcționării mașinilor, motoarelor și instalațiilor mecanice

    Candidatul ideal
    Calificare profesională
    Experienţă în domeniu
    Simţ practic, îndemânare, precizie
    Carnet de conducere categoria B - este un plus
    Comunicați în limba engleză sau franceză la nivel conversațional

    Beneficii
    Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
    Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
    Al 13-lea salari
    Bani de vacanță
    Asigurare medicală
    Zile legale libere plătite
    Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.