Fitter - Roeselare, Belgium, België - Accent Jobs Romania

    Default job background
    TEMPORARY
    Beschrijving

    Ești montator tâmplărie PVC și aluminiu? Dorim să te cunoaștem
    Căutăm o persoană cu experiență care să ofere prin munca sa clienților: căldură, liniște și siguranță.

    Descrierea postului

    - indepartarea geamurilor și ușilor existente
    - instalarea geamurilor și ușilor (și a sticlei)
    - amplasarea tâmplăriei exterioare: verande
    - instalarea obloanelor și rulourilor exterioare
    - montarea de balamale, manere, incuietori

    Candidatul ideal

    -Experiență cu PVC sau aluminiu
    -Experiență cu bormașina / mașina de tăiat;
    -Permis de conducere categoria B (avantaj)
    -Limba engleză sau franceza la nivel conversațional.

    Beneficii

    -Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta
    -Decontarea primului drum din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră
    -Al 13-lea salariu
    -Bani de vacanță
    -Asigurare medicală
    -Zile legale libere plătite
    -Alocatie pentru copiii minori
    -Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.