Pracownik produkcji - Staden, België - Start People International Recruitment

    Start People International Recruitment
    Start People International Recruitment Staden, België

    4 weken geleden

    Default job background
    Beschrijving
    Description

    Opis stanowiska:

    Jako pracownik produkcji odpowiedzialny bedziesz za czyszczenie i przygotowywanie róznych warzyw do dalszej obróbki. Zapewnisz, ze warzywa sa dokladnie myte zgodnie z obowiazujacymi przepisami dotyczacymi higieny. Ponadto, w razie potrzeby bedziesz pomagac przy innych czynnosciach produkcyjnych.

    Company

    Sektor spozywczy.

    Profile

    Wymagania:

    • Zainteresowanie branza spozywcza.
    • Umiejetnosc wykonywania prac fizycznych.
    • Nie boisz sie ubrudzic sobie rak.
    • Umiejetnosc pracy w zespole i elastyczne podejscie.
    • Doswiadczenie w srodowisku produkcyjnym bedzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.
    • Komunikaktywna znajomosc jezyka niderlandzkiego lub francuskiego.
    • Dyspozycyjnosc do pracy w systemie 2-zmianowym.
    • Wlasny srodek transportu.
    Offer

    Oferta:

    • Pelnoetatowa praca w dynamicznym srodowisku produkcyjnym.
    • Mozliwosc rozwoju osobistego i awansu w firmie.
    • Przyjemna atmosfera pracy w zespole.
    • Stawka brutto €16/godzine + dodatki zmianowe.
    • Belgijskie umowy o prace. Dodatki wynikajace z tytulu pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, dni swiateczne platne, zwroty za dojazdy,...).
    • Mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony po okresie pr?bnym odbytym przez nasze biuro.