Vacatures
Brussels

    Minőségellenőr - Brussels, België - Petend Ltd

    Petend Ltd
    Default job background
    Beschrijving

    Megbízónk részére az alábbi feltételekkel keresünk jelölteket.

    Feladatok:

  • Dimenzionális mérések, jellemzően tolómérővel, menetidomszerekkel és mérőszalaggal
  • A beszállított termékek minőségellenőrzése a meghatározott (bejövőáru ellenőrzés, AQL) folyamat szerint a cég telephelyén (Fót)
  • Nem-megfelelőség esetén (anyagok vagy alkatrészek) intézkedés, a hiba dokumentálása
  • A szervezet minden területén a minőségbiztosítási szemléletmód képviselete
  • A leellenőrzött áru jelölése és rendszerbeli könyvelése
  • Javaslatok az ellenőrzés hatékonyságának növelésére
  • Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 2 év szakirányú munkatapasztalat multinacionális cégnél (Autóipari minőségügyi/folyamatmérnöki tapasztalat előnyt jelent)
  • Mérőeszközök ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (ORACLE tapasztalat előnyt jelent)
  • Precizitás, pontosság
  • Megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
  • Munkaidő beosztás – munkaidőkeret:

  • Normál munkaidőben, napi 8 óra (8:30 – 17:00-ig)
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Munkaruha
  • Utazási támogatás