Vacatures
Zonnebeke

    Pracownik porzadkowy - Zonnebeke, België - International Recruitment

    International Recruitment
    International Recruitment Zonnebeke, België

    1 week geleden

    Default job background
    Voltijd
    Beschrijving
    Sektor spozywczy. Functieomschrijving Zakres obowiazków:
    • Sprzatanie pomieszczen magazynowych/hal produkcyjnych.
    • Sprzatanie pomieszczen administracyjno-biurowych.
    • Sprzatanie pomieszczen socjalnych i sanitarnych.
    Profiel Spelniasz ponizsze wymagania? W takim razie jestes osoba, której szukamy:
    • Jestes chetny do pracy w branzy spozywczej.
    • Postepujesz zgodnie ze standardami higieny i bezpieczenstwa
    • Posiadasz wlasny srodek transportu (firma nie jest osiagalna komunikacja miejska).
    • Zainteresowanie branza spozywcza.
    • Umiejetnosc pracy w zespole i elastyczne podejscie.
    • Komunikaktywna znajomosc jezyka niderlandzkiego lub francuskiego.
    • Doswiadczenie w/w funkcji lub pokrewnej.
    Aanbod Stawka brutto miedzy ?14,68 a ?16,64/godzine + dodatek zmianowy.Stala zmiana poranna, 06:00 - 14:00.Belgijskie umowy o prace, mozliwosc otrzymania umowy na czas nieokreslony po okresie pr?bnym, dodatki wynikajace z pracy na umowie belgijskiej (dodatek wakacyjny, premia noworoczna, zwroty za dojazdy, dni swiateczne platne,...).

  • Start People International Recruitment

    Pracownik porzadkowy

    4 dagen geleden

    Start People International Recruitment Langemark-Poelkapelle, België Optie vast contract

    DescriptionZakres obowiazków: · Sprzatanie pomieszczen magazynowych/hal produkcyjnych. · Sprzatanie pomieszczen administracyjno-biurowych. · Sprzatanie pomieszczen socjalnych i sanitarnych. · CompanySektor spozywczy. · ProfileSpelniasz ponizsze wymagania? W takim razie jestes oso ...

  • Start People International Recruitment Bredene, België

    DescriptionTwoje zadania · Utrzymanie w czystosci pomieszczen magazynowych/ powierzchni producyjnej · Sprzatanie pomieszczen socjalnych/ sanitarnych oraz biurowych · CompanyPrzedsiebiorstwo NATRAJACALI/ Natra Bredene jest spólka zalozona w 1943 roku, dzialajaca w sektorze 'kakao ...