Vacatures
Westerlo

    Kontroler jakości - Westerlo, België - Job Talent NV

    Job Talent NV
    Job Talent NV Westerlo, België

    1 week geleden

    Default job background
    Beschrijving

    Kontroler jakości

    Miejsce pracy: Oevel

    Twój zakres obowiązków

    • Weryfikacja końcowej jakości produktów na linii produkcyjnej.
    • Porównywanie cech fizycznych komponentów, materiałów, wyposażenia i produktów z wymaganymi specyfikacjami technicznymi w celu identyfikacji wad.
    • Wykorzystywanie podstawowych i/lub zaawansowanych technik pomiarowych oraz sprzętu do oddzielania produktów, które nie spełniają pożądanych specyfikacji technicznych.
    • Dokumentowanie produktów niezgodnych z normami za pomocą określonych systemów w celu prawidłowego prowadzenia dokumentacji.
    • Szkolenie innych w obsłudze sprzętu pomiarowego, segregacji produktów niezgodnych oraz procedur dokumentacyjnych.
    • Przestrzeganie norm i standardów jakości określonych przez firmę w celu zapewnienia spójności i zgodności w procesie produkcji.

    Nasze wymagania

    • Posiadanie certyfikatu wizualnej kontroli spawania - EN ISO 9712 poziom II VT (wymóg konieczny)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w dziedzinach mechaniki, spawania lub montażu.

    To oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie od 20 euro brutto za godzinę.
    • Czeki żywnościowe w wysokości 8euro/ przepracowany dzień.
    • Stabilną pracę z możliwością przejścia na stały kontrakt.
    • Zwrot kosztów za pierwszy przyjazd do Belgii.
    • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy.
    • Zarobki od brutto w zależności od doświadczenia.

    Dla naszego klienta zajmującego się produkcją instalacji wodorowych, poszukujemy osoby na stanowisko kontroler jakości z doświadczeniem w montażu, mechanice bądź spawaniu do ich oddziału w Oevel (prowincja Antwerpia).

    Brzmi interesująco ?

    Zapraszamy do aplikowania

  • Cohezio

    Kontroler Jakości

    Cohezio Bruxelles, België Voltijd

    Cohezio vzw is één van de grootste Externe Diensten voor Preventie en Bescherming op het Werk in België. Samen met een multidisciplinair team van 550 enthousiaste collega's waken we over de gezondheid, de veiligheid en het welzijn op het werk van alle werknemers bij onze klanten. ...