Vacatures
Gent

    Koordynator ds. obsługi klienta - Ghent, België - Cross Border Talents

    Cross Border Talents
    Default job background
    Voltijd
    Beschrijving

    Czy uwielbiasz pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku i chcesz pomagać ludziom w trudnych sytuacjach?

    To Twoja szansa dołączyć do naszego energicznego zespołu i zostać bohaterem dla klientów w całej Europie, którzy borykają się z problemami z samochodem. Jako nasz wielojęzyczny Koordynator ds. obsługi klienta powinieneś/-naś biegle władać co najmniej 2 z poniższych języków z angielskim na poziomie C1: polski, litewski, czeski, niemiecki.

    Będziesz pełnić rolę kluczowego komunikatora, zapewniając płynność rozmów między klientami, kierowcami i serwisami samochodowymi, aby jak najszybciej mogli oni wrócić na trasę.

    Twoje obowiązki:

    • Bycie rzecznikiem klienta - słuchanie jego potrzeb i zapewnienie sprawnego rozwiązania problemu awarii.
    • Działanie jako centrum komunikacyjne - pośredniczenie w rozmowach między klientami, kierowcami i serwisami samochodowymi w ich języku ojczystym (polskim, litewskim, czeskim, niemieckim).
    • Efektywne zarządzanie zgłoszeniami awarii i informowanie wszystkich stron za pomocą naszych systemów.

    Dlaczego warto do nas dołączyć?

    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń: brutto pensja od 2800 do 3100 euro i świadczenia socjalne.
    • Dodatkowe benefity ułatwiające życie: bony żywnościowe (7,24 euro netto na dzień roboczy), bony podarunkowe i zniżki od naszych partnerów.
    • Zasłużony odpoczynek: 10 dni ustawowo wolnych od pracy i 20 dni płatnego urlopu rocznie.
    • Ciągłe doskonalenie zawodowe: oferujemy szkolenia wstępne w miejscu pracy z późniejszym przejściem na model hybrydowy.

    Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest dla nas ważna:

    • Pracujemy w systemie zmianowym 24/7, a dyżury trwają 7 godzin i 30 minut, wliczając 30-minutową przerwę na lunch.
    • Oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia: umowy od 1 do 3 miesięcy do 6 miesięcy.

    Kogo szukamy?

    • Osoby zorientowanej na klienta z pozytywnym nastawieniem.
    • Osoby posiadającej doskonałe umiejętności komunikacyjne i lubiącej pracę w zespole.
    • Szybko uczącego się i chcącego przyczyniać się do sukcesu zespołu.
    • Elastycznej i zdolnej do adaptacji osoby, gotowej do pracy w różnych porach dnia.

    Dodatkowe punkty, jeśli posiadasz:

    • Kolejny język wschodnioeuropejski w swoich umiejętnościach.

  • ecojob

    Monter dachów płaskich

    4 dagen geleden

    ecojob Waregem, België

    Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczam ...