Vacatures
Wetteren

    Pracownik rob?t drogowych Wetteren - International Recruitment

    International Recruitment
    International Recruitment Wetteren, België

    1 week geleden

    Default job background
    Voltijd
    Beschrijving
    Nasz klient specjalizuje sie w pracach konserwatorskich teren?w publicznych. Functieomschrijving Jako pracownik rob?t drogowych bedziesz asystowal jednej z istniejacych juz brygad. Brygady te sa odpowiedzialne za utrzymanie dróg na wielu autostradach i drogach regionalnych we Flandrii. Bedziesz zatrudniony na róznych placach oraz przy drogach publicznych.
    Zadania:
    • Wykonywanie nowych wpustów kanalizacyjnych wraz z niezbednymi przylaczami do kanalizacji glównej.
    • Obsadzanie obrzezy betonowych i kraweznik?w.
    • Prace betonowe.
    • Podnoszenie chodników i prostowanie kostki brukowej.
    • Roboty asfaltowe: zasypywanie asfaltem malych dolów w jezdni.
    • Krótko mówiac, przeprowadzanie drobnych napraw na flamandzkich drogach.
    Profiel Profil:
    • Mile widziana ukonczona szkola o profilu budowlanym.
    • Posiadasz prawo jazdy kategorii B oraz wlasny srodek transportu aby dotrzec do bazy firmy na 6 rano.
    • Praca na zewnatrz nie stanowi dla Ciebie problemu.
    • Masz kilkuletnie doswiadczenie w w/w funkcji.
    • Komunikujesz sie w jezyku angielskim lub niderlandzkim.
    • Jestes elastyczny co do godzin pracy i obowiazk?w.
    ** posiadasz certyfikat VCA, to z pewnoscia atut Aanbod Nasz klient oferuje:
    • 40-godzinny tydzien pracy w sektorze budowlanym.
    • Wynagrodzenie wedlug baremy sektora budowlanego (?17,16 - ?20,65).
    • Mila atmosfere pracy w rozwijajacej sie firmie rodzinnej.
    • Szkolenia w terenie, uzupelnione szkoleniami zewnetrznymi.
    • Belgijskie umowy o prace, dodatki wynikajace z tytulu pracy na umowie belgisjkiej (premia noworoczna, dodatek wakacyjny, dni swiateczne platne, zwroty za dojazdy,...).
    Nie oferujemy zakwaterowania.

  • Start People International Recruitment Wetteren, België

    DescriptionJako pracownik rob?t drogowych bedziesz asystowal jednej z istniejacych juz brygad. Brygady te sa odpowiedzialne za utrzymanie dróg na wielu autostradach i drogach regionalnych we Flandrii. Bedziesz zatrudniony na róznych placach oraz przy drogach publicznych. · Zadani ...